Javni zavod za šport Nova Gorica
Končana :: 100 prijavljeni, 80 plačani, 81 Dodeljene štartne številke,
Prijave možne do: 07.11.2017. 23:59
Štart: 12.11.2017. 09:00
Štartna številka | Priimek | Ime | Spol | Leto rojstva | Kategorija | Kraj bivanja | Država | Klub/ekipa | Štartnina | Status |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Antonelli | Marco | Moški | 1965 | M3 | Gorizia | ITA - Italy | Sofidel running team | REG prijavljen/a | ||
Bizjak | Vlasta | Ženski | 1981 | Ž2 | Kamnik | SLO - Slovenia | REG prijavljen/a | |||
Bregar | Gasper | Moški | 1990 | M1 | Ljubljana | SLO - Slovenia | Inov-8 Slovenija, kgt Papež | REG prijavljen/a | ||
Floretti | Paola | Ženski | 1980 | Ž2 | Udine | ITA - Italy | Gsd Val gleris | REG prijavljen/a | ||
Kosmač | Metod | Moški | 1985 | M1 | Trzin | SLO - Slovenia | REG prijavljen/a | |||
Medved | Tina | Ženski | 1974 | Ž2 | tolmin | SLO - Slovenia | šd seng | REG prijavljen/a | ||
Rejc | Aleksander | Moški | 1965 | M3 | Oševljek 19a | SLO - Slovenia | ŠD ELEKTRO PRIMORSKA | REG prijavljen/a | ||
Rejc | Alen | Moški | 1990 | M1 | Oševljek 19a | SLO - Slovenia | ŠD Elektro Primorska | REG prijavljen/a | ||
Robnik | Urška | Ženski | 1974 | Ž2 | Radovljica | SLO - Slovenia | IPA KLUB LJUBLJANA | REG prijavljen/a | ||
Spelat | Edi | Moški | 1970 | M2 | Udine | ITA - Italy | Gsd Val Gleris | REG prijavljen/a | ||
Ščuka | Blaž | Moški | 1995 | M1 | Vogrskio | SLO - Slovenia | POČASNI A DRZNI | REG prijavljen/a | ||
Taurian | Barbara | Ženski | 1972 | Ž2 | Gorizia | ITA - Italy | REG prijavljen/a | |||
Tramte | Suzana | Ženski | 1972 | Ž2 | Nova Gorica | SLO - Slovenia | REG prijavljen/a | |||
ursic | maksi | Moški | 1969 | M2 | tolmin | SLO - Slovenia | REG prijavljen/a | |||
Volarič | Darjo | Moški | 1968 | M2 | KOBARID | SLO - Slovenia | REG prijavljen/a | |||
Zoubek | Blaž | Moški | 1988 | M1 | Stranska vas | SLO - Slovenia | REG prijavljen/a | |||
Zoubek | Miha | Moški | 1984 | M1 | Stranska vas | SLO - Slovenia | REG prijavljen/a | |||
Zoubek | Petra | Ženski | 1996 | Ž1 | Stanska vas | SLO - Slovenia | REG prijavljen/a | |||
Robnik | Urška | Ženski | 1974 | Ž2 | SLO - Slovenia | Da | REG prijavljen/a | |||
201 | Alchini | Alessandra | Ženski | 1973 | Ž2 | GRADISCA D'ISONZO | ITA - Italy | GRUPPO MARCIATORI GORIZIA | Da | FIN končal/a dirko |
202 | Barbarić | Božo | Moški | 1971 | M2 | RIJEKA | CRO - Croatia | SRK RIKA | Da | FIN končal/a dirko |
203 | Barbieri | Stefano | Moški | 1971 | M2 | Gemona del Friuli | ITA - Italy | Rin card | Da | FIN končal/a dirko |
204 | Batistič | Simon | Moški | 1966 | M3 | Nova Gorica | SLO - Slovenia | ŠD Elektro Primorska | Da | FIN končal/a dirko |
205 | Bernardinis | Alex | Moški | 1993 | M1 | Buja (Udine) | ITA - Italy | Atletica Buja | Da | FIN končal/a dirko |
206 | Bogataj | Mark | Moški | 1998 | M1 | Žiri | SLO - Slovenia | Sportka Žiri | Da | FIN končal/a dirko |