ŠD Šmartno

18. Miklavžev tek - mladina na 1,4 km

02.12.2018. 10:00 02.12.2018. 16:00
1 km

Dogodek - Javno Tekma Prijavljeni tekmovalci Rezultati
Išči rezultate Prvi tekmovalci Vsi - rezultati Neuvrščeni
Moški - rezultati Ženske - rezultati Moški - rezultati po kategorijah Ženske rezultati po kategorijah

Rezultati - ženske

 Štartna številkaPolno imeSpolKlub/ekipaStatusPrehodNeto časTempo
min/km
Hitrost
km/h
Mesto :: Kategorija
1 298Zarja PANČURŽ OŠ ŠMARTNOFIN
Cilj
02.12.2018. 10:07:34.77:32.57:32 7,96Ž 1 :: 1 - Ž2
2 70Viktorija DOLINŠEKŽ KGT PAPEŽ KAMNIKFIN
Cilj
02.12.2018. 10:07:54.77:52.57:52 7,63Ž 2 :: 2 - Ž2
3 267Kiara BLATNIKŽ OŠ BLANCAFIN
Cilj
02.12.2018. 10:07:58.47:56.27:56 7,56Ž 3 :: 1 - Ž1
4 79Ana PODGORŠEKŽ AK MEDVODEFIN
Cilj
02.12.2018. 10:08:16.48:14.28:14 7,29Ž 4 :: 1 - Ž3
5 94Lejla OSOLNIKŽ OŠ FRANA ALBREHTAFIN
Cilj
02.12.2018. 10:08:25.48:23.28:23 7,16Ž 5 :: 3 - Ž2
6 294Jana POLJANŠEKŽ OŠ ŠMARTNOFIN
Cilj
02.12.2018. 10:08:28.18:25.98:26 7,11Ž 6 :: 4 - Ž2
7 146Katarina SOUIDIŽ LJUBLJANAFIN
Cilj
02.12.2018. 10:08:36.48:34.28:34 7,00Ž 7 :: 2 - Ž3
8 145Kristina SOUIDIŽ LJUBLJANAFIN
Cilj
02.12.2018. 10:08:44.38:42.18:42 6,90Ž 8 :: 5 - Ž2
9 192Nika RADEJŽ OŠ BLANCAFIN
Cilj
02.12.2018. 10:08:52.68:50.48:50 6,79Ž 9 :: 6 - Ž2
10 262Zoja KRANJECŽ KGT PAPEŽ KAMNIKFIN
Cilj
02.12.2018. 10:09:19.99:17.89:17 6,46Ž 10 :: 3 - Ž3
11 305Lucija BAJDEŽ OŠ ŠMARTNOFIN
Cilj
02.12.2018. 10:09:23.89:21.69:21 6,42Ž 11 :: 7 - Ž2
12 407Ajda BUDNAŽ OŠ BLANCAFIN
Cilj
02.12.2018. 10:09:27.69:25.49:25 6,37Ž 12 :: 2 - Ž1
13 289Neža DIMECŽ OŠ ŠMARTNOFIN
Cilj
02.12.2018. 10:09:37.19:34.109:35 6,26Ž 13 :: 3 - Ž1
14 190Neža SOKLIČŽ ŠENTURŠKI OKTETFIN
Cilj
02.12.2018. 10:09:50.19:47.99:48 6,12Ž 14 :: 4 - Ž3
15 208Ana JERALAŽ LET'S DANCEFIN
Cilj
02.12.2018. 10:09:50.59:48.39:48 6,12Ž 15 :: 8 - Ž2
16 105Nina OBLAKŽ VRHPOLJE PRI KAMNIKUFIN
Cilj
02.12.2018. 10:09:51.59:49.39:49 6,11Ž 16 :: 4 - Ž1
17 106Hana OBLAKŽ VRHPOLJE PRI KAMNIKUFIN
Cilj
02.12.2018. 10:10:00.49:58.39:58 6,02Ž 17 :: 9 - Ž2
18 301Manja JERIČŽ OŠ ŠMARTNOFIN
Cilj
02.12.2018. 10:10:10.410:08.210:08 5,92Ž 18 :: 10 - Ž2
19 136Ajda HRIBARŽ PIRŠEVOFIN
Cilj
02.12.2018. 10:10:20.210:18.010:18 5,83Ž 19 :: 11 - Ž2
20 188Ana SOKLIČŽ ŠENTURŠKI OKTETFIN
Cilj
02.12.2018. 10:10:30.810:28.710:28 5,73Ž 20 :: 12 - Ž2
21 465Neža ŽAGARŽ KGT PAPEŽ KAMNIKFIN
Cilj
02.12.2018. 10:10:31.710:29.510:29 5,72Ž 21 :: 13 - Ž2
22 409Neja DOLENCŽ KISOVECFIN
Cilj
02.12.2018. 10:10:34.010:31.910:32 5,70Ž 22 :: 14 - Ž2
23 293Hana SLAPNIKŽ OŠ ŠMARTNOFIN
Cilj
02.12.2018. 10:10:39.310:37.210:37 5,65Ž 23 :: 15 - Ž2
24 302Eva DIMECŽ OŠ ŠMARTNOFIN
Cilj
02.12.2018. 10:10:42.510:40.310:40 5,63Ž 24 :: 16 - Ž2
25 399Maruša ŠUBICŽ TIMING POLJANEFIN
Cilj
02.12.2018. 10:10:48.210:46.010:46 5,57Ž 25 :: 17 - Ž2
26 120Zala VRANKARŽ A SMO, A NISMO?FIN
Cilj
02.12.2018. 10:10:54.410:52.210:52 5,52Ž 26 :: 18 - Ž2
27 477Neža SKVARČAŽ GODIČFIN
Cilj
02.12.2018. 10:10:56.910:54.710:54 5,50Ž 27 :: 5 - Ž3
28 437Izabela AVŠIČŽ REČICA OB PAKIFIN
Cilj
02.12.2018. 10:10:58.210:56.010:56 5,49Ž 28 :: 5 - Ž1
29 379Pia SVETICŽ VRHPOLJEFIN
Cilj
02.12.2018. 10:10:59.710:57.510:57 5,48Ž 29 :: 19 - Ž2
30 288Ana KOROŠECŽ OŠ ŠMARTNOFIN
Cilj
02.12.2018. 10:11:06.511:04.311:04 5,42Ž 30 :: 6 - Ž1
31 295Ota PLANKARŽ OŠ ŠMARTNOFIN
Cilj
02.12.2018. 10:11:12.411:10.311:10 5,37Ž 31 :: 20 - Ž2
32 296Ula PLANKARŽ OŠ ŠMARTNOFIN
Cilj
02.12.2018. 10:11:12.511:10.311:10 5,37Ž 32 :: 21 - Ž2
33 215Brina FRLANŽ ŠD POLJANEFIN
Cilj
02.12.2018. 10:11:14.811:12.611:12 5,36Ž 33 :: 22 - Ž2
34 246Moeti KORENJAK GOBBOŽ LJUBLJANAFIN
Cilj
02.12.2018. 10:11:36.611:34.411:34 5,19Ž 34 :: 23 - Ž2
35 241Julija KUGLERŽ LJUBLJANAFIN
Cilj
02.12.2018. 10:11:38.311:36.211:36 5,17Ž 35 :: 7 - Ž1
36 247Dunja KITANOVIĆŽ LJUBLJANAFIN
Cilj
02.12.2018. 10:11:39.111:36.911:37 5,16Ž 36 :: 24 - Ž2
37 144Veronika SOUIDIŽ LJUBLJANAFIN
Cilj
02.12.2018. 10:11:44.711:42.511:42 5,13Ž 37 :: 25 - Ž2
38 290Maja AHČINŽ OŠ ŠMARTNOFIN
Cilj
02.12.2018. 10:11:53.211:51.111:51 5,06Ž 38 :: 8 - Ž1
39 384Teja SVETICŽ VRHPOLJEFIN
Cilj
02.12.2018. 10:12:03.1012:01.812:01 4,99Ž 39 :: 9 - Ž1
40 141Sabina PODBEVŠEKŽ DRAŽEVNIKFIN
Cilj
02.12.2018. 10:12:08.612:06.412:06 4,96Ž 40 :: 26 - Ž2
41 304Taja BERLECŽ OŠ ŠMARTNOFIN
Cilj
02.12.2018. 10:12:30.112:27.912:28 4,81Ž 41 :: 27 - Ž2
42 292Klara ŠTRAJHARŽ OŠ ŠMARTNOFIN
Cilj
02.12.2018. 10:12:30.612:28.412:28 4,81Ž 42 :: 28 - Ž2
43 303Karin BURJAŽ OŠ ŠMARTNOFIN
Cilj
02.12.2018. 10:12:31.212:28.1012:29 4,81Ž 43 :: 29 - Ž2
44 291Viktorija ŠUŠTARŽ OŠ ŠMARTNOFIN
Cilj
02.12.2018. 10:12:32.612:30.412:30 4,80Ž 44 :: 30 - Ž2
45 84Ajda JERIČŽ TELOVADNICA JANJAFIN
Cilj
02.12.2018. 10:13:04.313:02.213:02 4,60Ž 45 :: 31 - Ž2
46 171Eva BILBANŽ TURNOVŠEFIN
Cilj
02.12.2018. 10:14:18.214:16.114:16 4,21Ž 46 :: 32 - Ž2
47 213Zarja FRLANŽ ŠD POLJANEFIN
Cilj
02.12.2018. 10:15:06.1015:04.815:04 3,98Ž 47 :: 10 - Ž1
48 214Mina FRLANŽ ŠD POLJANEFIN
Cilj
02.12.2018. 10:15:07.015:04.915:05 3,98Ž 48 :: 33 - Ž2
49 286Lara SUŠNIKŽ OŠ ŠMARTNOFIN
Cilj
02.12.2018. 10:15:47.915:45.715:45 3,81Ž 49 :: 11 - Ž1
140Ana KLADNIKŽ DRAŽEVNIKSTA
Štart
02.12.2018. 10:00:02.2 
373Kristina KLEMENŽ ŠD ŠMARTNOSTA
Štart
02.12.2018. 10:00:02.2 
194Anja RADEJŽ OŠ BLANCASTA
Štart
02.12.2018. 10:00:02.2 
193Tjaša RADEJŽ OŠ BLANCASTA
Štart
02.12.2018. 10:00:02.2 
252Klara ŽIBERTŽ LASENOSTA
Štart
02.12.2018. 10:00:02.2