ŠD Divji zajci

Gorski tek

09.02.2019. 17:45 09.02.2019. 22:00
2.4 km 500 m

Dogodek - Javno Tekma Prijavljeni tekmovalci Rezultati
Išči rezultate Prvi tekmovalci Vsi - rezultati Neuvrščeni
Moški - rezultati Ženske - rezultati Moški - rezultati po kategorijah Ženske rezultati po kategorijah

Rezultati - moški - po kategorijah

MG (Gorski tek - moški, Starost od 0 do 100 let)

 Štartna številkaPolno imeSpolKlub/ekipaDržavaStatusPrehodNeto časTempo
min/km
Hitrost
km/h
Mesto :: Kategorija
1Senad HodžićM SD Trickeri CROBIB
 
2Zvone ZaložnikM ŠD DIVJI ZAJCI SLOBIB
 
4Ivan LoncarM SD Trickeri Pazin CROBIB
 
6Danijel MaglicaM Olimpik Umag CROBIB
 
7Dejan VukotičM ŠD Divji Zajci SLOBIB
 
9Simon AličM ŠD Nanos SLOBIB
 
11Blaž ŠpecM SLOBIB
 
12Mark RakovecM SLOBIB
 
13Anton KertM ŠD Divji zajci SLOBIB
 
14Uroš KožarM KinVItal Salomon/Suunto SLOBIB
 
15Luka HrenM KinVital Salomon/Suunto SLOBIB
 
17Leon KutnjakM SLOBIB
 
18Marjan TrobecM ŠD Divji zajci SLOBIB
 
22Rok ForstneričM VEGAN.SI / Kooperativa LMC SLOBIB
 
23Peter KoželjM SLOBIB
 
24Simon KoželjM SLOBIB
 
27Viktor LičenM SLOBIB
 
28Uroš ŠaličM SLOBIB
 
32David PegamM SLOBIB
 
33Andrej UmnikM SLOBIB
 
35Simon OcepekM SLOBIB
 
36uroš šuštarM SLOBIB
 
37Matjaž LetnarM SLOBIB
 
38David DolinšekM SLOBIB
 
39Matija PfeiferM BeBrave SLOBIB
 
41Andrej Težak TeškyM #standupmaratonec SLOBIB
 
43Simon NovakM Križka sulica SLOBIB
 
45David VogrinM SLOBIB
 
46Domen VogrinM SLOBIB
 
47matej brankovicM Abs team SLOBIB
 
48Damjan DolencM PGD ZABREZNICA SLOBIB
 
49Žan NadižarM PGD Zabreznica SLOBIB
 
50Bojan DabižljevićM PGD Zabreznica SLOBIB
 
51Ian LokovšekM PGD ZABREZNICA SLOBIB
 
52Jure HočevarM PGD ZABREZNICA SLOBIB
 
53ROK OKORNM PGD ZABREZNICA SLOBIB
 
56Lan RejcM PGD Zabreznica SLOBIB
 
57Miha PretnarM PGD ZABREZNICA SLOBIB
 
58Goran MaksimovičM SLOBIB
 
59Jure KozinaM SLOBIB
 
60Jernej LajevecM SLOBIB
 
61Nikolaj BergantM KinVital SLOBIB
 
63Mitja VidmarM SLOBIB
 
64Jure JenkoM Scum SLOBIB
 
69Martin KoželjM kgt Papež SLOBIB
 
70Gorazd VukovičM Šmarjeta SLOBIB
 
71Peter MacuhM Team Grmada SLOBIB
 
77Anton KnavsM SLOBIB
 
78Gregor GašperšičM Tečemo z nasmehom Klemen Dolenc SLOBIB
 
80Matjaž CelarM Continental SLOBIB
 
81Anže CvenkelM Continental SLOBIB
 
87Sebastjan KosecM TK Šmarnogorska naveza SLOBIB
 
95Primož KarlinM SLOBIB
 
101Gregor ZupanM Orientacijski klub Komenda SLOBIB
 
103Robert RuparM ŠtepcTrail SLOBIB
 
105Nejc BlatnikM KGT Papež SLOBIB
 
107Aljaž BožičM KGT Papež SLOBIB
 
109Urban ŽitnikM KGT Papež SLOBIB
 
110Primož ZupanM SLOBIB
 
112Miloš FerlanM SLOBIB
 
114Janez ŽibertM SLOBIB
 
115Timotej BečanM Silux Sport - KGT Papež SLOBIB
 
116TOMAŽ BEČANM KK MEDVODE SLOBIB
 
119GREGA JANKOVIČM CRAFT BUFF INOV-8 SLO SLOBIB
 
120Matic PlaznikM CNC servis SLOBIB
 
121Tine HrenM tk smarnogorska naveza SLOBIB
 
123Dušan KotarM KZTL SLOBIB