TD Kranjska Gora

Odrasli na 10 km 15.08.2019. 18:00 15.08.2019. 21:00 10 km Več...

Končana :: 187 prijavljeni, 187 Dodeljene štartne številke,

Prijavljeni tekmovalci :: Odrasli na 10 km

Dogodek - Javno Tekma Prijavljeni tekmovalci Rezultati

Prijave možne do: 12.08.2019. 23:59

Štart: 15.08.2019. 18:00

AUT 2 Austria
CZE 1 Czech Republic
FRA 1 France
GBR 1 Great Britain
HUN 2 Hungary
ITA 3 Italy
NED 1 Netherlands
SLO 175 Slovenia
SVK 1 Slovakia

AUT 2 Austria
CZE 1 Czech Republic
FRA 1 France
GBR 1 Great Britain
HUN 2 Hungary
ITA 3 Italy
NED 1 Netherlands
SLO 175 Slovenia
SVK 1 Slovakia

Prijave za tekmo so zaprte.

Štartna številkaPriimekImeSpolLeto rojstvaKategorijaDržavaKlub/ekipaStatus
1DedićIsmetMoški 1956M-6 SLO - SloveniaSij ElektrodeFIN končal/a dirko
2SouidiKatarinaŽenski 2004Ž-1 SLO - SloveniaFIN končal/a dirko
3SouidiKristinaŽenski 2006Ž-1 SLO - SloveniaFIN končal/a dirko
4BavdekSimonaŽenski 1966Ž-5 SLO - SloveniaŠD DobrepoljeFIN končal/a dirko
5DžamastagićSenadMoški 1961M-5 SLO - SloveniaFIN končal/a dirko
6KalanDamijanMoški 1973M-4 SLO - SloveniaFIN končal/a dirko
7LabanacNatašaŽenski 1975Ž-4 SLO - SloveniaPripraveDNF ni končal/a dirko
8ŠtrukeljPeterMoški 1982M-3 SLO - SloveniaDNF ni končal/a dirko
9G.RokyMoški 1989M-3 SLO - SloveniaVzajemnaFIN končal/a dirko
10ŽlogarIviŽenski 1967Ž-5 SLO - SloveniaPulse PerformanceFIN končal/a dirko
11TroštŽigaMoški 1981M-3 SLO - SloveniaŽiga TroštFIN končal/a dirko
12AndrejcDavidMoški 1986M-3 SLO - SloveniaAndrejciFIN končal/a dirko
13BLAŽIČMATIJAMoški 1946M-7 SLO - SloveniaTEKAŠKA SKUPINA 3MFIN končal/a dirko
14TERPINMILANMoški 1945M-7 SLO - SloveniaTEKAŠKA SKUPINA 3MDNF ni končal/a dirko
15PUHARMAKSIMILJANMoški 1957M-6 SLO - SloveniaTEKAŠKA SKUPINA 3MFIN končal/a dirko
16KristTanjaŽenski 1980Ž-3 SLO - SloveniaFIN končal/a dirko
17GruntarIrenaŽenski 1956Ž-6 SLO - SloveniaVitezi dobrega tekaFIN končal/a dirko
18JeralaBorutMoški 1972M-4 SLO - SloveniaLet's danceFIN končal/a dirko
19JeralaMarjetaŽenski 1972Ž-4 SLO - SloveniaLet's danceFIN končal/a dirko
20JeralaFilipMoški 2004M-1 SLO - SloveniaLet's danceFIN končal/a dirko
21JeralaJakobMoški 2006M-1 SLO - SloveniaLet's danceFIN končal/a dirko
22JeralaAnaŽenski 2009Ž-1 SLO - SloveniaLet's danceFIN končal/a dirko
23GlobočnikIvanMoški 1990M-2 SLO - SloveniaFIN končal/a dirko
24FlorjaničMarkoMoški 1981M-3 SLO - SloveniaŠD SuhadoleFIN končal/a dirko
25HanzelVjeran FrankMoški 1976M-4 SLO - SloveniaŠK E.M.I.FIN končal/a dirko