ŠD Trzin

Tek na 10 km (letnik 2003 in starejši) - za točkovanje Gorenjska, moj planet 2020 26.09.2020. 11:00 26.09.2020. 15:00 10 km 150 m 150 m Več...

Odprta registracija Prijave od 26.12.2019. 00:00 do 24.09.2020. 23:59 :: Max. tekmovalcev: 500 :: 82 prijavljeni, 45 plačani, 45 Dodeljene štartne številke,

Prijavljeni tekmovalci :: Tek na 10 km (letnik 2003 in starejši) - za točkovanje Gorenjska, moj planet 2020

Dogodek - Javno Tekma Prijava na tekmo Prijavljeni tekmovalci Rezultati

Prijave možne do: 24.09.2020. 23:59
(2 dni, 4 ur, 17 minut)

Štart: 26.09.2020. 11:00
(3 dni, 15 ur, 18 minut)

SLO 81 Slovenia
SVK 1 Slovakia

SLO 45 Slovenia

SLO 45 Slovenia


Štartna številkaPriimekImeSpolKategorijaDržavaKlub/ekipaŠtartninaStatus
AvbeljVesnaŽenski Ž-4 SLO - SloveniaREG prijavljen/a
51BajecTomažMoški M-3 SLO - Slovenia DaBIB dodeljena startna številka
BavdekSimonaŽenski Ž-5 SLO - SloveniaŠD DobrepoljeREG prijavljen/a
24BavdekSimonaŽenski Ž-5 SLO - SloveniaŠD Dobrepolje DaBIB dodeljena startna številka
BohinjecEmilijanaŽenski Ž-6 SLO - SloveniaLeseREG prijavljen/a
32BohorčMihaMoški M-4 SLO - Slovenia DaBIB dodeljena startna številka
33BohorčSašaŽenski Ž-4 SLO - Slovenia DaBIB dodeljena startna številka
BoltaPeterMoški M-3 SLO - SloveniaREG prijavljen/a
42BožičAndrejMoški M-4 SLO - Slovenia DaBIB dodeljena startna številka
34BregarGašperMoški M-3 SLO - SloveniaKGT PAPEŽ , Gledring DaBIB dodeljena startna številka
BRINOVECALEŠMoški M-4 SLO - Sloveniani klubaREG prijavljen/a
CerarAlojzMoški M-3 SLO - SloveniaREG prijavljen/a
CvišičDragicaŽenski Ž-6 SLO - SloveniaLj TekačiREG prijavljen/a
23DedićIsmetMoški M-6 SLO - SloveniaSij Elektrode DaBIB dodeljena startna številka
40DžamastagićSenadMoški M-5 SLO - Slovenia DaBIB dodeljena startna številka
FabčičTadejMoški M-3 SLO - SloveniaModre noviceREG prijavljen/a
FlorjančičRokMoški M-4 SLO - SloveniaŠD TrzinREG prijavljen/a
FrantarPrimožMoški M-3 SLO - SloveniaModri DirkačiREG prijavljen/a
56GALINBOJANMoški M-6 SLO - SloveniaŠKD MEKINJE DaBIB dodeljena startna številka
47GjakaArbnoreŽenski Ž-3 SLO - Slovenia DaBIB dodeljena startna številka
21GrčarMatjažMoški M-4 SLO - Slovenia DaBIB dodeljena startna številka
GrubešićZlatkoMoški M-3 SLO - SloveniaREG prijavljen/a
48IgličRobertMoški M-5 SLO - SloveniaŠD Preserje pri Radomljah DaBIB dodeljena startna številka
63JelencVidMoški M-7 SLO - SloveniaKD MENGEŠ DaBIB dodeljena startna številka
26KaluderSašaŽenski Ž-4 SLO - SloveniaPriprave Ljmaraton DaBIB dodeljena startna številka