SZS - Tek na smučeh

No Borders Cup 2020, Planica - 8 km (Men, Junior - M, Youth 2 - M)

05.01.2020. 09:30 05.01.2020. 15:00
8 km

Dogodek - Javno Tekma Prijavljeni tekmovalci Rezultati
Išči rezultate Prvi tekmovalci Vsi - rezultati Neuvrščeni
Moški - rezultati Ženske - rezultati Moški - rezultati po kategorijah Ženske rezultati po kategorijah

Rezultati - vsi

 Štartna številkaPolno imeSpolKlub/ekipaDržavaStatusPrehodNeto časTempo
min/km
Hitrost
km/h
Mesto :: Kategorija
1 15Fabian KATTNIGM Sportunion Rosenbach AUTFIN
Cilj
05.01.2020. 00:18:22.618:22.62:18 26,13M 1 :: 1 - ČLI
2 49Andrea GARTNERM S.C. Fiamme Gialle Predazzo ITAFIN
Cilj
05.01.2020. 00:18:29.018:29.02:19 25,97M 2 :: 1 - SMI
3 35Luca KERERM A,S,D, Bachamnn Sport Colege ITAFIN
Cilj
05.01.2020. 00:18:37.218:37.22:20 25,78M 3 :: 2 - SMI
4 21Boštjan KOROŠECM SD BOHINJ SLOFIN
Cilj
05.01.2020. 00:18:55.018:55.02:22 25,37M 4 :: 1 - JUI
5 12Francesco FUCCAROM SottoZero Gold Team ITAFIN
Cilj
05.01.2020. 00:18:59.118:59.12:22 25,29M 5 :: 2 - ČLI
6 46Atila PEČEKM TSK Logatec SLOFIN
Cilj
05.01.2020. 00:19:07.619:07.62:23 25,11M 6 :: 3 - SMI
7 38Izidor KARNIČARM TSK TRIGLAV SLOFIN
Cilj
05.01.2020. 00:19:09.019:09.02:24 25,07M 7 :: 4 - SMI
8 47Anže BOGATAJM SK Črna na Koroškem SLOFIN
Cilj
05.01.2020. 00:19:21.019:21.02:25 24,81M 8 :: 5 - SMI
9 19Georg MALLEM WSV Ramsau am Dachstein AUTFIN
Cilj
05.01.2020. 00:19:25.219:25.22:26 24,72M 9 :: 3 - ČLI
10 14Andrea SILVERIOM US ALDO MORO ITAFIN
Cilj
05.01.2020. 00:19:41.919:41.92:28 24,39M 10 :: 4 - ČLI
11 43Edoardo BUZZIM ASD CAMOSCI SAPPADA ITAFIN
Cilj
05.01.2020. 00:19:43.419:43.42:28 24,34M 11 :: 6 - SMI
12 39Gabriele MONTELEONEM A,S,D, Bachamnn Sport Colege ITAFIN
Cilj
05.01.2020. 00:19:56.819:56.82:30 24,08M 12 :: 7 - SMI
13 26Miha ŠPORNM TSK Jub Dol SLOFIN
Cilj
05.01.2020. 00:19:57.819:57.82:30 24,06M 13 :: 8 - SMI
14 48Nejc ŠTERNM ŠD OKTAN SLOFIN
Cilj
05.01.2020. 00:20:01.820:01.82:30 23,98M 14 :: 9 - SMI
15 40Florian GANNERM TSU Obertilliach AUTFIN
Cilj
05.01.2020. 00:20:04.520:04.52:31 23,92M 15 :: 10 - SMI
16 24Nicolas WOHLFAHRTM Union LFL Köstenberg AUTFIN
Cilj
05.01.2020. 00:20:10.720:10.72:31 23,80M 16 :: 11 - SMI
17 18Fabian GRABERM Sportunion Rosenbach AUTFIN
Cilj
05.01.2020. 00:20:13.820:13.82:32 23,74M 17 :: 5 - ČLI
18 44Christian STEINERM SV Askö Villach Nordic Team AUTFIN
Cilj
05.01.2020. 00:20:17.820:17.82:32 23,66M 18 :: 12 - SMI
19 25Nejc JANM ŠPORTNO DRUŠTVO GORJE SLOFIN
Cilj
05.01.2020. 00:20:20.020:20.02:33 23,61M 19 :: 13 - SMI
20 6Norbert GANNERM TSU Obertilliach AUTFIN
Cilj
05.01.2020. 00:20:20.320:20.32:33 23,61M 20 :: 6 - ČLI
21 22Nejc ŠRAJM NŠD Medvode SLOFIN
Cilj
05.01.2020. 00:20:20.720:20.72:33 23,61M 21 :: 2 - JUI
22 34Mark GAVRIČM TSK Jub Dol SLOFIN
Cilj
05.01.2020. 00:20:23.220:23.22:33 23,55M 22 :: 14 - SMI
23 45Blaž KAVČIČM TSK Bled SLOFIN
Cilj
05.01.2020. 00:20:25.020:25.02:33 23,51M 23 :: 15 - SMI
24 13Matthias FUGGERM Sportunion Rosenbach AUTFIN
Cilj
05.01.2020. 00:20:44.120:44.12:36 23,15M 24 :: 7 - ČLI
25 33Martin MOČNIKM TSK Logatec SLOFIN
Cilj
05.01.2020. 00:20:46.720:46.72:36 23,11M 25 :: 16 - SMI
26 17Jan MEZEKM ND Rateče-Planica SLOFIN
Cilj
05.01.2020. 00:20:48.820:48.82:36 23,08M 26 :: 8 - ČLI
27 41Miha POGAČNIKM TSK TRIGLAV SLOFIN
Cilj
05.01.2020. 00:20:52.020:52.02:37 23,00M 27 :: 17 - SMI
28 4Daniele VUERICHM Team sottozero ITAFIN
Cilj
05.01.2020. 00:20:58.320:58.32:37 22,89M 28 :: 9 - ČLI
29 42Eric BUCHERM Nordic Team Absam AUTFIN
Cilj
05.01.2020. 00:21:01.621:01.62:38 22,84M 29 :: 18 - SMI
30 37Jon Einar VISSERM WSV Ramsau AUTFIN
Cilj
05.01.2020. 00:21:05.921:05.92:38 22,77M 30 :: 19 - SMI
31 9Bernhard MELDTM SV Askö Villach Nordic Team AUTFIN
Cilj
05.01.2020. 00:21:12.621:12.62:39 22,64M 31 :: 10 - ČLI
32 5Olivo ANTONIACOMIM A.S.D. SOCIETA' SPORTIVA FORNESE ITAFIN
Cilj
05.01.2020. 00:21:22.321:22.32:40 22,46M 32 :: 11 - ČLI
33 3Gianpaolo ENGLAROM APD TIMAUCLEULIS ITAFIN
Cilj
05.01.2020. 00:21:25.321:25.32:41 22,41M 33 :: 12 - ČLI
34 27Michael MORITZM Sportunion Rosenbach AUTFIN
Cilj
05.01.2020. 00:21:29.621:29.62:41 22,34M 34 :: 20 - SMI
35 30Matic MEGLIČM TSK TRIGLAV SLOFIN
Cilj
05.01.2020. 00:21:30.421:30.42:41 22,33M 35 :: 21 - SMI
36 23Pedro COTAROM CAB ARGFIN
Cilj
05.01.2020. 00:21:32.121:32.12:42 22,29M 36 :: 22 - SMI
37 31Matevž MARINKOM NŠD Medvode SLOFIN
Cilj
05.01.2020. 00:21:39.921:39.92:42 22,17M 37 :: 23 - SMI
38 20Andrea COLOMBOM A,S,D, Bachamnn Sport Colege ITAFIN
Cilj
05.01.2020. 00:21:43.221:43.22:43 22,10M 38 :: 3 - JUI
39 50Andraž ŽEMVAM TSK Bled SLOFIN
Cilj
05.01.2020. 00:22:32.222:32.22:49 21,30M 39 :: 24 - SMI
40 8Marko RUPNIKM TSK Logatec SLOFIN
Cilj
05.01.2020. 00:22:39.822:39.82:50 21,19M 40 :: 13 - ČLI
41 28Mattia SAVERIM A,S,D, Bachamnn Sport Colege ITAFIN
Cilj
05.01.2020. 00:23:17.923:17.92:55 20,62M 41 :: 25 - SMI
42 11Klaus JUNGBLUTH RODRIGUEZM Club Guayaquil ECUFIN
Cilj
05.01.2020. 00:23:34.223:34.22:57 20,37M 42 :: 14 - ČLI
43 29Matteo STICOTTIM GS EDELWEISS ITAFIN
Cilj
05.01.2020. 00:23:41.423:41.42:58 20,27M 43 :: 26 - SMI
44 16Patrik MALOVRHM TSK Jub Dol SLOFIN
Cilj
05.01.2020. 00:23:44.023:44.02:58 20,22M 44 :: 15 - ČLI
45 1Wolfgang SCHABUSM SC Bad Kleinkirchheim AUTFIN
Cilj
05.01.2020. 00:24:14.624:14.63:02 19,81M 45 :: 16 - ČLI
46 2Giuseppe DA RIN PISTERM A.S.D. SOCIETA' SPORTIVA FORNESE ITAFIN
Cilj
05.01.2020. 00:24:16.624:16.63:02 19,78M 46 :: 17 - ČLI
47 36Juan Luis UBERUAGA VALDIVIAM USM CHIFIN
Cilj
05.01.2020. 00:25:05.425:05.43:08 19,14M 47 :: 27 - SMI
48 10Peter HARNOLDM ŠD OKTAN SLOFIN
Cilj
05.01.2020. 00:26:57.026:57.03:22 17,81M 48 :: 18 - ČLI
7Bernd JUPPEM SV Askö Villach Nordic Team AUTSTA
Štart
05.01.2020. 00:00:00.0 
32Marvin TIEFLINGM Sportunion Rosenbach AUTSTA
Štart
05.01.2020. 00:00:00.0