ŠD Mošnje

Tek na 350 m (2015 in mlajši)

11.06.2022. 17:00 11.06.2022. 23:37
0.35 km

Dogodek - Javno Tekma Prijavljeni tekmovalci Rezultati
Išči rezultate Prvi tekmovalci Vsi - rezultati Neuvrščeni
Moški - rezultati Ženske - rezultati Moški - rezultati po kategorijah Ženske rezultati po kategorijah

Rezultati - ženske - po kategorijah

PA (Predšolske deklice, Starost od 1 do 7 let)

 Štartna številkaPolno imeSpolKlub/ekipaStatusPrehodNeto časTempo
min/km
Hitrost
km/h
Mesto :: Kategorija
1 106Lučka PirihŽ FIN
Cilj
11.06.2022. 17:02:15.91:37.74:37 12,99Ž 1 :: 1 - PA
2 122Sara PiškurŽ ŠD Dvorska vasFIN
Cilj
11.06.2022. 17:02:16.71:38.64:40 12,86Ž 2 :: 2 - PA
3 121Ema RobičŽ AK LesceFIN
Cilj
11.06.2022. 17:02:19.31:41.24:49 12,48Ž 3 :: 3 - PA
4 116Nina PesjakŽ FIN
Cilj
11.06.2022. 17:02:20.31:42.24:51 12,35Ž 4 :: 4 - PA
5 163Zala LevstekŽ FIN
Cilj
11.06.2022. 17:02:26.51:48.35:09 11,67Ž 5 :: 5 - PA
6 161Kori PerkoŽ FIN
Cilj
11.06.2022. 17:02:28.41:50.35:14 11,45Ž 6 :: 6 - PA
7 97Kristina JeralaŽ FIN
Cilj
11.06.2022. 17:02:31.101:53.85:23 11,15Ž 7 :: 7 - PA
8 129Hana Rozman KlemenčičŽ FIN
Cilj
11.06.2022. 17:02:33.91:55.75:29 10,96Ž 8 :: 8 - PA
9 157Lena KolmanŽ FIN
Cilj
11.06.2022. 17:02:35.11:56.105:34 10,77Ž 9 :: 9 - PA
10 133Julija PogačnikŽ FIN
Cilj
11.06.2022. 17:02:36.81:58.65:37 10,68Ž 10 :: 10 - PA
11 151Teja KovačŽ ŠKD MekinjeFIN
Cilj
11.06.2022. 17:02:39.42:01.25:46 10,41Ž 11 :: 11 - PA
12 156Stella MallyŽ FIN
Cilj
11.06.2022. 17:02:42.92:04.75:54 10,16Ž 12 :: 12 - PA
13 155Jona KolmanŽ FIN
Cilj
11.06.2022. 17:02:43.62:05.55:57 10,08Ž 13 :: 13 - PA
14 138Lorin PretnarŽ FIN
Cilj
11.06.2022. 17:02:45.102:07.86:03 9,92Ž 14 :: 14 - PA
15 131Ava BezjakŽ FIN
Cilj
11.06.2022. 17:02:47.52:09.46:09 9,77Ž 15 :: 15 - PA
16 125Anika GrosŽ FIN
Cilj
11.06.2022. 17:02:48.82:10.66:11 9,69Ž 16 :: 16 - PA
17 108Sofija OgrinŽ FIN
Cilj
11.06.2022. 17:02:51.72:13.56:20 9,47Ž 17 :: 17 - PA
18 134Valentina BičekŽ FIN
Cilj
11.06.2022. 17:02:53.22:15.16:26 9,33Ž 18 :: 18 - PA
19 175Tinkara ZupanŽ ŠD MošnjeFIN
Cilj
11.06.2022. 17:02:54.32:16.16:29 9,26Ž 19 :: 19 - PA
20 109Mina ArhŽ FIN
Cilj
11.06.2022. 17:02:55.52:17.46:31 9,20Ž 20 :: 20 - PA
21 159Klea PerkoŽ FIN
Cilj
11.06.2022. 17:02:56.62:18.56:34 9,13Ž 21 :: 21 - PA
22 132Vesna PogačnikŽ FIN
Cilj
11.06.2022. 17:02:57.52:19.36:37 9,06Ž 22 :: 22 - PA
23 154Evelin MallyŽ FIN
Cilj
11.06.2022. 17:02:58.72:20.66:40 9,00Ž 23 :: 23 - PA
24 177Daša ZimaŽ ŠD MošnjeFIN
Cilj
11.06.2022. 17:03:05.82:27.77:00 8,57Ž 24 :: 24 - PA
25 178Zoja ŠmidŽ FIN
Cilj
11.06.2022. 17:03:06.12:27.107:03 8,51Ž 25 :: 25 - PA
26 126Mina GrosŽ FIN
Cilj
11.06.2022. 17:03:19.22:41.17:40 7,83Ž 26 :: 26 - PA
27 198Lana BremecŽ ŠD MošnjeFIN
Cilj
11.06.2022. 17:03:41.103:03.88:43 6,89Ž 27 :: 27 - PA
28 166Maša ŠturmŽ JuhuFIN
Cilj
11.06.2022. 17:03:43.13:04.108:49 6,81Ž 28 :: 28 - PA
172Zala ŠinkovecŽ ŠD MošnjeSTA
Štart
11.06.2022. 17:08:36.1 

PB (Deklice B, Starost od 8 do 9 let)

 Štartna številkaPolno imeSpolKlub/ekipaStatusPrehodNeto časTempo
min/km
Hitrost
km/h
Mesto :: Kategorija

PC (Deklice C, Starost od 10 do 11 let)

 Štartna številkaPolno imeSpolKlub/ekipaStatusPrehodNeto časTempo
min/km
Hitrost
km/h
Mesto :: Kategorija

PD (Deklice D, Starost od 12 do 13 let)

 Štartna številkaPolno imeSpolKlub/ekipaStatusPrehodNeto časTempo
min/km
Hitrost
km/h
Mesto :: Kategorija

PE (Deklice E, Starost od 14 do 15 let)

 Štartna številkaPolno imeSpolKlub/ekipaStatusPrehodNeto časTempo
min/km
Hitrost
km/h
Mesto :: Kategorija