ŠD Mošnje

Tek na 8 km - Odrasli

10.06.2023. 18:00 10.06.2023. 23:37
8 km 120 m 120 m

Dogodek - Javno Tekma Prijavljeni tekmovalci Rezultati
Išči rezultate Prvi tekmovalci Vsi - rezultati Neuvrščeni
Moški - rezultati Ženske - rezultati Moški - rezultati po kategorijah Ženske rezultati po kategorijah

Rezultati - vsi

 Štartna številkaPolno imeSpolKlub/ekipaStatusPrehodNeto časTempo
min/km
Hitrost
km/h
Mesto :: Kategorija
1 28Primož PiškurM AD OlimpikFIN
Cilj
10.06.2023. 18:27:12.527:14.33:24 17,63
0,53
M 1 :: 1 - M-3
2 853Klemen ŠuligojM TOPG RunningFIN
Cilj
10.06.2023. 18:27:42.827:44.63:28 17,31
0,52
M 2 :: 1 - M-2
3 32Pavel DebeljakM FIN
Cilj
10.06.2023. 18:28:35.228:36.103:35 16,77
0,50
M 3 :: 1 - M-4
4 59Domen PotočnikM ŠD GorjeFIN
Cilj
10.06.2023. 18:28:43.828:45.63:36 16,70
0,50
M 4 :: 2 - M-3
5 837Jakob MulejM Modri dirkačiFIN
Cilj
10.06.2023. 18:29:02.129:03.93:38 16,51
0,50
M 5 :: 1 - M-1
6 47Ažbe PoharM Modri dirkačiFIN
Cilj
10.06.2023. 18:30:14.430:16.13:47 15,86
0,48
M 6 :: 2 - M-1
7 48Peter TrojarM NK LesceFIN
Cilj
10.06.2023. 18:31:04.731:06.53:53 15,43
0,46
M 7 :: 3 - M-1
8 13Jernej MencingerM AK RadovljicaFIN
Cilj
10.06.2023. 18:31:07.331:09.13:54 15,41
0,46
M 8 :: 3 - M-3
9 20Ožbej ModrijanM FIN
Cilj
10.06.2023. 18:31:07.831:09.63:54 15,41
0,46
M 9 :: 2 - M-2
10 71Gaber Brajlih NovoselM FIN
Cilj
10.06.2023. 18:31:16.931:18.63:55 15,34
0,46
M 10 :: 4 - M-1
11 78Marko MegličM FIN
Cilj
10.06.2023. 18:31:26.131:27.83:56 15,25
0,46
M 11 :: 1 - M-5
12 10Klemen ZajcM FIN
Cilj
10.06.2023. 18:31:31.231:32.103:57 15,21
0,46
M 12 :: 4 - M-3
13 75Bojan JeričM ŠD Divji zajciFIN
Cilj
10.06.2023. 18:31:31.831:33.53:57 15,21
0,46
M 13 :: 2 - M-4
14 73Rok GrilcM FIN
Cilj
10.06.2023. 18:31:48.831:50.53:59 15,08
0,45
M 14 :: 3 - M-4
15 859Boštjan VarlM NK LesceFIN
Cilj
10.06.2023. 18:31:57.631:59.34:00 15,01
0,45
M 15 :: 5 - M-3
16 54Miha PodgornikM FIN
Cilj
10.06.2023. 18:31:59.932:01.74:00 14,99
0,45
M 16 :: 6 - M-3
17 81Lojze TomažičM TK BistraFIN
Cilj
10.06.2023. 18:32:00.832:02.64:00 14,98
0,45
M 17 :: 7 - M-3
18 92Stanko MačekM AdergasFIN
Cilj
10.06.2023. 18:32:07.232:08.104:01 14,93
0,45
M 18 :: 2 - M-5
19 17Aleš RinkM ŠD TrzinFIN
Cilj
10.06.2023. 18:32:07.932:09.64:01 14,93
0,45
M 19 :: 4 - M-4
20 839Uroš KomalM GARS JeseniceFIN
Cilj
10.06.2023. 18:32:11.032:12.84:02 14,90
0,45
M 20 :: 5 - M-4
21 90Andrej JožefM FIN
Cilj
10.06.2023. 18:33:06.733:08.54:09 14,49
0,43
M 21 :: 6 - M-4
22 860Sebastjan BohinecM NK LesceFIN
Cilj
10.06.2023. 18:33:13.933:15.64:09 14,44
0,43
M 22 :: 3 - M-2
23 79Domn ŽerjavM FIN
Cilj
10.06.2023. 18:33:18.233:19.94:10 14,40
0,43
M 23 :: 5 - M-1
24 76Žiga RobičM ND Rateče PlanicaFIN
Cilj
10.06.2023. 18:33:22.933:24.74:11 14,37
0,43
M 24 :: 6 - M-1
25 11Janez KolencM ŠD GorjeFIN
Cilj
10.06.2023. 18:33:25.933:27.64:11 14,35
0,43
M 25 :: 3 - M-5
26 12Miha SchafferM TK Šmarnogorska navezaFIN
Cilj
10.06.2023. 18:33:41.133:42.94:13 14,24
0,43
M 26 :: 7 - M-4
27 91Maruša Cijan BrkičŽ FIN
Cilj
10.06.2023. 18:33:50.333:52.04:14 14,17
0,43
Ž 1 :: 1 - Ž-2
28 861Nal StrajnarM NK LesceFIN
Cilj
10.06.2023. 18:33:58.133:59.84:15 14,12
0,42
M 27 :: 4 - M-2
29 37Matej KaltenekarM FIN
Cilj
10.06.2023. 18:34:08.334:10.14:16 14,05
0,42
M 28 :: 4 - M-5
30 836Slavko MiseljM Vitezi dobrega tekaFIN
Cilj
10.06.2023. 18:34:47.334:49.14:21 13,79
0,41
M 29 :: 8 - M-4
31 850Gašper AlbininM Mladinski svet Č'bolaFIN
Cilj
10.06.2023. 18:34:50.234:51.104:22 13,77
0,41
M 30 :: 9 - M-4
32 29Aljoša NovakM FIN
Cilj
10.06.2023. 18:34:58.234:59.104:23 13,71
0,41
M 31 :: 8 - M-3
33 26Simon LavtarM lth castingsFIN
Cilj
10.06.2023. 18:35:08.135:09.94:24 13,65
0,41
M 32 :: 10 - M-4
34 25Rok GregorčičM FIN
Cilj
10.06.2023. 18:35:08.1035:10.74:24 13,65
0,41
M 33 :: 9 - M-3
35 856Uroš ŠuštarM FIN
Cilj
10.06.2023. 18:35:17.535:19.24:25 13,59
0,41
M 34 :: 11 - M-4
36 844Matic VrečkoM FlaškaFIN
Cilj
10.06.2023. 18:35:18.635:20.44:25 13,58
0,41
M 35 :: 5 - M-2
37 858Maja MadonŽ FIN
Cilj
10.06.2023. 18:35:20.835:22.64:25 13,57
0,41
Ž 2 :: 1 - Ž-1
38 19Robert IgličM AK MengešFIN
Cilj
10.06.2023. 18:35:24.535:26.24:26 13,55
0,41
M 36 :: 5 - M-5
39 57Maša RobičŽ AK RadovljicaFIN
Cilj
10.06.2023. 18:35:25.735:27.44:26 13,54
0,41
Ž 3 :: 2 - Ž-1
40 56Marjan RobičM FIN
Cilj
10.06.2023. 18:35:26.535:28.24:26 13,53
0,41
M 37 :: 12 - M-4
41 835Janez PotočnikM AGP ProFIN
Cilj
10.06.2023. 18:35:28.835:30.64:26 13,52
0,41
M 38 :: 6 - M-5
42 53Dušan PodlogarM ŠD pokljukaFIN
Cilj
10.06.2023. 18:35:36.735:38.44:27 13,47
0,40
M 39 :: 1 - M-6
43 14Amadej MilostM FIN
Cilj
10.06.2023. 18:35:37.635:39.34:27 13,46
0,40
M 40 :: 6 - M-2
44 846Miha PivkM FIN
Cilj
10.06.2023. 18:35:42.435:44.14:28 13,43
0,40
M 41 :: 10 - M-3
45 51Manca MrakŽ AD BledFIN
Cilj
10.06.2023. 18:36:14.336:16.04:32 13,24
0,40
Ž 4 :: 1 - Ž-3
46 49Anja ZimaŽ ŠD MošnjeFIN
Cilj
10.06.2023. 18:36:30.836:32.54:34 13,14
0,39
Ž 5 :: 2 - Ž-3
47 6Marijana ŠtrukeljŽ MravlceFIN
Cilj
10.06.2023. 18:37:19.537:21.34:40 12,85
0,39
Ž 6 :: 1 - Ž-4
48 55Tilen KavčičM FIN
Cilj
10.06.2023. 18:37:21.137:22.94:40 12,84
0,39
M 42 :: 11 - M-3
49 845Tomaž OmanM FIN
Cilj
10.06.2023. 18:37:25.137:26.84:41 12,82
0,38
M 43 :: 13 - M-4
50 58Uroš KolmanM FIN
Cilj
10.06.2023. 18:37:31.737:33.54:42 12,78
0,38
M 44 :: 14 - M-4
51 7Karin RotarŽ AK RadovljicaFIN
Cilj
10.06.2023. 18:37:37.937:39.74:42 12,75
0,38
Ž 7 :: 3 - Ž-1
52 60Timotej ŽemvaM ŠD GorjeFIN
Cilj
10.06.2023. 18:37:44.637:46.34:43 12,71
0,38
M 45 :: 7 - M-1
53 842Denis KaltenekarM FIN
Cilj
10.06.2023. 18:37:51.1037:53.74:44 12,67
0,38
M 46 :: 7 - M-5
54 36Bogdan FinžgarM Divji ZajciFIN
Cilj
10.06.2023. 18:37:53.937:55.74:44 12,66
0,38
M 47 :: 2 - M-6
55 843Matej HribernikM FIN
Cilj
10.06.2023. 18:38:10.138:11.94:47 12,57
0,38
M 48 :: 12 - M-3
56 52Uroš JevtičM ND Rateče PlanicaFIN
Cilj
10.06.2023. 18:38:11.238:12.104:47 12,56
0,38
M 49 :: 8 - M-1
57 50Dušan MrakM AD BledFIN
Cilj
10.06.2023. 18:38:12.638:14.34:47 12,55
0,38
M 50 :: 3 - M-6
58 87Tinka TurkŽ FIN
Cilj
10.06.2023. 18:38:18.438:20.14:48 12,52
0,38
Ž 8 :: 4 - Ž-1
59 85Neža ZupanŽ AK RadovljicaFIN
Cilj
10.06.2023. 18:38:25.638:27.44:48 12,48
0,37
Ž 9 :: 5 - Ž-1
60 46Loti HudričŽ AK RadovljicaFIN
Cilj
10.06.2023. 18:38:26.238:27.94:49 12,48
0,37
Ž 10 :: 6 - Ž-1
61 39Teja MuhaŽ FIN
Cilj
10.06.2023. 18:38:30.838:32.64:49 12,46
0,37
Ž 11 :: 3 - Ž-3
62 22Borut MrazM ŠD Nanos PodnanosFIN
Cilj
10.06.2023. 18:38:35.638:37.44:50 12,43
0,37
M 51 :: 8 - M-5
63 18Barbara RinkŽ ŠD TrzinFIN
Cilj
10.06.2023. 18:38:37.938:39.64:50 12,42
0,37
Ž 12 :: 2 - Ž-4
64 5Urša SvetekŽ FIN
Cilj
10.06.2023. 18:38:42.438:44.14:51 12,39
0,37
Ž 13 :: 4 - Ž-3
65 82Špela BevcŽ FIN
Cilj
10.06.2023. 18:38:57.638:59.34:52 12,31
0,37
Ž 14 :: 3 - Ž-4
66 38Lučka SavinekŽ FIN
Cilj
10.06.2023. 18:39:02.639:04.44:53 12,29
0,37
Ž 15 :: 2 - Ž-2
67 84Robert BičekM AntimaFIN
Cilj
10.06.2023. 18:39:25.639:27.34:56 12,17
0,37
M 52 :: 9 - M-5
68 93Manja LušinaŽ ŠD DražgošeFIN
Cilj
10.06.2023. 18:39:28.139:29.94:56 12,15
0,36
Ž 16 :: 3 - Ž-2
69 34Andrej ČerneM TK Šmarnogorska navezaFIN
Cilj
10.06.2023. 18:39:44.339:46.04:58 12,07
0,36
M 53 :: 10 - M-5
70 35Jure PlevelM FIN
Cilj
10.06.2023. 18:39:51.539:53.24:59 12,04
0,36
M 54 :: 9 - M-1
71 96Petra LušinaŽ ŠD DražgošeFIN
Cilj
10.06.2023. 18:39:57.839:59.65:00 12,01
0,36
Ž 17 :: 5 - Ž-3
72 8Melita RotarŽ FIN
Cilj
10.06.2023. 18:40:06.540:08.25:01 11,96
0,36
Ž 18 :: 4 - Ž-4
73 852Uroš JamnikM FIN
Cilj
10.06.2023. 18:40:07.1040:09.75:01 11,96
0,36
M 55 :: 15 - M-4
74 841Irena MeznaričŽ MHTFIN
Cilj
10.06.2023. 18:40:13.940:15.65:02 11,93
0,36
Ž 19 :: 5 - Ž-4
75 4NINA BOLTAŽ BŠD NLB d.d., LjubljanaFIN
Cilj
10.06.2023. 18:40:39.740:41.45:05 11,80
0,35
Ž 20 :: 1 - Ž-5
76 838Gregor GašparovičM Tečemo z nasmehomFIN
Cilj
10.06.2023. 18:41:27.341:29.05:11 11,57
0,35
M 56 :: 11 - M-5
77 851Matija ŽibernaM FIN
Cilj
10.06.2023. 18:41:28.141:29.95:11 11,57
0,35
M 57 :: 16 - M-4
78 9Andreja OzebekŽ ŠD Tekači z ObaleFIN
Cilj
10.06.2023. 18:41:59.842:01.65:15 11,42
0,34
Ž 21 :: 2 - Ž-5
79 80Igor ReboljM TK PolžekFIN
Cilj
10.06.2023. 18:42:05.342:07.15:16 11,40
0,34
M 58 :: 12 - M-5
80 95Žiga MolejM StudenčiceFIN
Cilj
10.06.2023. 18:42:06.942:08.75:16 11,39
0,34
M 59 :: 17 - M-4
81 77Katja RobičŽ ND Rateče PlanicaFIN
Cilj
10.06.2023. 18:42:12.242:13.95:17 11,37
0,34
Ž 22 :: 7 - Ž-1
82 42Tadej VolčiniM FIN
Cilj
10.06.2023. 18:42:13.942:15.65:17 11,36
0,34
M 60 :: 13 - M-3
83 24Robert RAUCHM Mizuno TeamFIN
Cilj
10.06.2023. 18:42:16.642:18.45:17 11,35
0,34
M 61 :: 13 - M-5
84 43Saška PolancŽ FIN
Cilj
10.06.2023. 18:42:20.742:22.55:18 11,33
0,34
Ž 23 :: 6 - Ž-3
85 31Špela FerjančičŽ FIN
Cilj
10.06.2023. 18:42:26.442:28.25:19 11,30
0,34
Ž 24 :: 7 - Ž-3
86 848Manca KošelnikŽ FIN
Cilj
10.06.2023. 18:42:30.642:32.45:19 11,29
0,34
Ž 25 :: 4 - Ž-2
87 849Anja SilvesterŽ FIN
Cilj
10.06.2023. 18:42:31.842:33.55:19 11,28
0,34
Ž 26 :: 5 - Ž-2
88 41Sara AljančičŽ FIN
Cilj
10.06.2023. 18:42:57.742:59.45:22 11,17
0,34
Ž 27 :: 8 - Ž-3
89 89Slavka PetrašŽ GibitFIN
Cilj
10.06.2023. 18:43:22.543:24.35:26 11,06
0,33
Ž 28 :: 1 - Ž-6
90 854Andreja SušnikŽ FIN
Cilj
10.06.2023. 18:43:35.143:36.95:27 11,00
0,33
Ž 29 :: 2 - Ž-6
91 27Lilijana SrečnikŽ Anine tekačiceFIN
Cilj
10.06.2023. 18:43:40.1043:42.75:28 10,98
0,33
Ž 30 :: 3 - Ž-5
92 94Miha MočnikM ŠD DražgošeFIN
Cilj
10.06.2023. 18:44:31.444:33.25:34 10,77
0,32
M 62 :: 7 - M-2
93 86Franci RajgeljM ZaricaFIN
Cilj
10.06.2023. 18:44:54.344:56.05:37 10,68
0,32
M 63 :: 1 - M-7
94 834Štefan LešnikM FIN
Cilj
10.06.2023. 18:45:02.245:03.95:38 10,65
0,32
M 64 :: 2 - M-7
95 21VID JELENCM MengešFIN
Cilj
10.06.2023. 18:45:06.845:08.55:39 10,64
0,32
M 65 :: 3 - M-7
96 98Urška Škafar NovakŽ FIN
Cilj
10.06.2023. 18:45:09.945:11.75:39 10,62
0,32
Ž 31 :: 4 - Ž-5
97 857Jana Madon BrojanŽ FIN
Cilj
10.06.2023. 18:45:44.345:46.15:43 10,49
0,31
Ž 32 :: 6 - Ž-4
98 97David MlinarecM FIN
Cilj
10.06.2023. 18:46:01.946:03.65:45 10,42
0,31
M 66 :: 18 - M-4
99 847Šetina BlažM FIN
Cilj
10.06.2023. 18:46:25.546:27.35:48 10,33
0,31
M 67 :: 19 - M-4
100 16Sandra KolmanŽ FIN
Cilj
10.06.2023. 18:46:26.246:27.95:49 10,33
0,31
Ž 33 :: 9 - Ž-3
101 840Miha ŠvigeljM MHTFIN
Cilj
10.06.2023. 18:46:27.546:29.25:49 10,33
0,31
M 68 :: 14 - M-3
102 99Dragica CvišičŽ KGT PapežFIN
Cilj
10.06.2023. 18:46:29.246:30.105:49 10,32
0,31
Ž 34 :: 3 - Ž-6
103 15Nina ZagoracŽ MravlceFIN
Cilj
10.06.2023. 18:47:02.1047:04.75:53 10,20
0,31
Ž 35 :: 7 - Ž-4
104 45Urška Štravs PolancŽ FIN
Cilj
10.06.2023. 18:47:31.447:33.15:57 10,09
0,30
Ž 36 :: 10 - Ž-3
105 74Tilen MursecM ConditusFIN
Cilj
10.06.2023. 18:47:38.247:39.95:58 10,07
0,30
M 69 :: 20 - M-4
106 40Emilijana BohinjecŽ Anine tekačiceFIN
Cilj
10.06.2023. 18:48:19.248:20.106:03 9,93
0,30
Ž 37 :: 4 - Ž-6
107 855Robert DeželakM Partizan Škofja LokaFIN
Cilj
10.06.2023. 18:48:22.348:24.06:03 9,92
0,30
M 70 :: 4 - M-7
108 1Ismet DedićM Športno društvo SIJFIN
Cilj
10.06.2023. 18:48:45.148:46.86:06 9,84
0,30
M 71 :: 4 - M-6
109 44Urška BerceŽ StudenčiceFIN
Cilj
10.06.2023. 18:53:40.053:41.86:43 8,94
0,27
Ž 38 :: 8 - Ž-4
110 83Sandi KamberiM FIN
Cilj
10.06.2023. 18:55:15.955:17.76:55 8,68
0,26
M 72 :: 5 - M-6
111 72Alojz SušnikM DU KamnikFIN
Cilj
10.06.2023. 18:56:46.656:48.37:06 8,45
0,25
M 73 :: 5 - M-7
112 33Iztok KomanM FIN
Cilj
10.06.2023. 18:56:56.656:58.37:07 8,43
0,25
M 74 :: 21 - M-4
113 3Dragan MišovM SoloFIN
Cilj
10.06.2023. 19:01:17.61:01:19.37:40 7,83
0,23
M 75 :: 6 - M-7
88Ana JožefŽ STA
Štart
10.06.2023. 17:59:58.3 
2Primož LegatM STA
Štart
10.06.2023. 17:59:58.3 
23Jani NovakM Mizuno TeamSTA
Štart
10.06.2023. 17:59:58.3 
30Kristina StrunaŽ STA
Štart
10.06.2023. 17:59:58.3