DŠR Josipdol

Ribniška koča - 21 km (Pokal SLOvenSKI maraton)

21.01.2024. 11:00 21.01.2024. 14:00
21 km

Dogodek - Javno Tekma Prijavljeni tekmovalci Rezultati
Išči rezultate Prvi tekmovalci Vsi - rezultati Neuvrščeni
Moški - rezultati Ženske - rezultati Moški - rezultati po kategorijah Ženske rezultati po kategorijah

Rezultati - vsi

 Štartna številkaPolno imeSpolKlub/ekipaStatusPrehodNeto časTempo
min/km
Hitrost
km/h
Mesto :: Kategorija
1 20Matej DrinovecM FIN
Cilj
21.01.2024. 12:04:18.3759:19.842:50 21,24M 1 :: 1 - M-2
2 31Marko TratnikM TSK NanosFIN
Cilj
21.01.2024. 12:11:28.621:06:30.083:10 18,95M 2 :: 2 - M-2
3 29Gaber LahM ND Rateče - PlanicaFIN
Cilj
21.01.2024. 12:15:27.521:10:28.983:21 17,88M 3 :: 1 - M-3
4 4Vladislav LitvinchukM I LOVE SUPERSPORTFIN
Cilj
21.01.2024. 12:18:54.611:13:56.083:31 17,04M 4 :: 3 - M-2
5 21Sergei VerkhovtsevM I LOVE SUPERSPORTFIN
Cilj
21.01.2024. 12:22:24.041:17:25.513:41 16,27M 5 :: 2 - M-3
6 32Marko RupnikM TSK NanosFIN
Cilj
21.01.2024. 12:23:05.101:18:06.573:43 16,13M 6 :: 1 - M-4
7 27Uroš KepicM NŠD MedvodeFIN
Cilj
21.01.2024. 12:26:11.551:21:13.023:52 15,51M 7 :: 2 - M-4
8 33Peter GregoričM SK IhanFIN
Cilj
21.01.2024. 12:28:00.921:23:02.393:57 15,17M 8 :: 1 - M-5
9 7Luka KalanM Frizerski salon MajaFIN
Cilj
21.01.2024. 12:30:40.191:25:41.664:05 14,70M 9 :: 3 - M-3
10 37Nejc PremrovM TSK NanosFIN
Cilj
21.01.2024. 12:32:16.471:27:17.944:09 14,43M 10 :: 4 - M-2
11 12Aleksei SkibinM I love supersportFIN
Cilj
21.01.2024. 12:37:47.871:32:49.334:25 13,58M 11 :: 3 - M-4
12 18Jernej ReboljM TSK Jub DolFIN
Cilj
21.01.2024. 12:38:08.701:33:10.174:26 13,52M 12 :: 4 - M-3
13 11Luka SagadinM FIN
Cilj
21.01.2024. 12:38:27.101:33:28.574:27 13,48M 13 :: 1 - M-1
14 8Vladimir AlymovM 3K ŠportFIN
Cilj
21.01.2024. 12:38:56.631:33:58.104:28 13,41M 14 :: 4 - M-4
15 24Bostjan JenčičM TK Šmarnogorska navezaFIN
Cilj
21.01.2024. 12:39:53.071:34:54.534:31 13,27M 15 :: 5 - M-2
16 19Tomaž PilihM TK Trisport KamnikFIN
Cilj
21.01.2024. 12:40:21.831:35:23.294:33 13,21M 16 :: 5 - M-4
17 26Boštjan SelinšekM FIN
Cilj
21.01.2024. 12:40:31.551:35:33.014:33 13,19M 17 :: 6 - M-2
18 36Ivan GudlinM SK IhanFIN
Cilj
21.01.2024. 12:45:25.661:40:27.124:47 12,54M 18 :: 1 - M-6
19 15Sebastjan PodbevšekM TK Trisport KamnikFIN
Cilj
21.01.2024. 12:47:57.171:42:58.634:54 12,23M 19 :: 6 - M-4
20 30Bojan TrojarM SD StrahovicaFIN
Cilj
21.01.2024. 12:49:51.971:44:53.435:00 12,01M 20 :: 2 - M-5
21 68Irena AuerspergerŽ TSK Jub DolFIN
Cilj
21.01.2024. 12:58:50.931:53:52.395:25 11,07Ž 1 :: 1 - Ž-3
22 16Janez BabnikM ECFIN
Cilj
21.01.2024. 12:59:26.141:54:27.605:27 11,01M 21 :: 7 - M-4
23 6Ewa Jablonska-CindričŽ FIN
Cilj
21.01.2024. 13:01:33.221:56:34.685:33 10,81Ž 2 :: 1 - Ž-2
24 28Jožef LukinovčM FIN
Cilj
21.01.2024. 13:02:12.651:57:14.115:35 10,75M 22 :: 3 - M-5
25 5Victor KozlovM I LOVE SUPERSPORTFIN
Cilj
21.01.2024. 13:04:26.931:59:28.395:41 10,55M 23 :: 8 - M-4
26 38Katarina PraznikŽ TSK JUB DolFIN
Cilj
21.01.2024. 13:05:55.082:00:56.545:46 10,42Ž 3 :: 1 - Ž-4
27 9Matic FrankenM FIN
Cilj
21.01.2024. 13:07:53.362:02:54.825:51 10,25M 24 :: 7 - M-2
28 25Jana PilihŽ TK Trisport KamnikFIN
Cilj
21.01.2024. 13:09:29.802:04:31.265:56 10,12Ž 4 :: 2 - Ž-3
29 22Nataša GeričŽ TK Trisport KamnikFIN
Cilj
21.01.2024. 13:53:45.182:48:46.648:02 7,47Ž 5 :: 2 - Ž-4
30 13Roman JontesM ECFIN
Cilj
21.01.2024. 13:54:38.572:49:40.048:05 7,43M 25 :: 9 - M-4
31 23Rajko GeričM TK Trisport KamnikFIN
Cilj
21.01.2024. 13:57:37.182:52:38.658:13 7,30M 26 :: 10 - M-4
17Igor AngelovskiM STA
Štart
21.01.2024. 11:04:58.53 
3Gal GrosM Skike klub SlovenijaSTA
Štart
21.01.2024. 11:04:58.53 
2Gregor JakopičM STA
Štart
21.01.2024. 11:04:58.53 
14Nataša NoldeŽ TK Trisport KamnikSTA
Štart
21.01.2024. 11:04:58.53